Що таке фальцева покрівля?
Перевага фальцевої покрівлі є спосіб її кріплення. При монтажу немає необхідності ні в отворах, ні в клейовому шві, фальц-панелі кріпляться один до одного за рахунок загнутих в кілька разів ребер. Фальцева покрівля виготовляються з рулонної оцинкованої сталі з цинковим, матовим або полімерним покриттям. Принцип виготовлення – рулон металу шириною 1250 мм розрізається на більш вузькі штріпси шириною в середньому 600мм, далі на обладнанні по краях штрипса шляхом профілювання формуються замкові з’єднання.
Відсутність отворів у покрівельному матеріалі і прихований спосіб кріплення гарантують максимально можливий термін експлуатації фальцевої покрівлі та відсутність корозії у місцях кріплень. Спеціальний замок панелей гарантує надійне кріплення і дозволяє проводити швидкий монтаж фальцевої покрівлі.
Які бувають види кріпленя фальцу:
Одинарні
Подвійні
Лежачі
Стоячі.
Найбільш поширений подвійний стоячий фальц. Такий спосіб найбільш надійний, і здатний забезпечити відмінну герметичність. Фальцева покрівля має ребра – горизонтальні закріплюють лежачим методом, а поздовжні стоячим. Фахівці рекомендують використовувати самоклеючу стрічку, для більш надійної герметизації.
Крім різних видів швів, металева покрівля з фальца поділяється на два типи – класичні і самозащіпувані.
Класичний тип фальцевої покрівлі – з нею краще працювати професійним покрівельникам. Її установка вимагає деяких спеціальних знань і наявності додаткового пристосування – закаточної машинки для кріплення картин між собою.
Самозащіпуваний тип покрівлі – він значно дорожче першого, але зате дозволяє ставити листи самостійно без залучення фахівців. З огляду на те, що професіонали беруть за свою роботу чималі гроші, то, можливо, ви ще й заощадите на такому варіанті. Картини з’єднуються одна з одною без закаточної машинки, робиться це досить легко за допомогою особливого фальцевого шва, який сам замикається, не вимагаючи якихось особливих навичок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.