Металочерепиця

Сучасна металочерепиця являє собою легкий, відносно недорогий і надійний матеріал, який може служити 30 і більше років. Ви можете обрати свій індивідуальний стиль серед широкого вибору хвиль і кольорів. Вона підійде майже під будь-яку конструкцію покрівлі та матиме високу міцність на розрив. Металочерепиця має широкий температурний експлуатаційний діапазон, вогнетривкість та екологічно безпечна для навколишнього середовища і здоров’я господарів будинку.

Профнастил покрівельний

Профнастил має вищу жорсткість ніж металочерепиця. На деяких конструкціях покрівлі можна використовувати обрізані листи профнастилу, що зменшує відходи матеріалу при монтажу.

Профнастил обирають в залежності від об’єкта будівництва. На житлові та  господарські будівлі найчастіше використовують пк 18 і пк 20. На промислові об’єкти  обирають несучі профілі такі як, пк 35, пк 45 та інші.

Кожен виробник має свої індивідуальні повні та корисні розміри профнастилу, його тип профілювання , тому перед замовленням потрібно уточнювати характеристики виробу, який привезуть саме Вам.

Композитна черепиця

Композитна черепиця   – це сучасний багатошаровий матеріал, в основі якого є високоякісна сталь з покриттям «Алюмоцинк» з двостороннім захисним покриттям. З лицьової сторони поверхня черепиці покривається гранулами натурального каменю, що надає їй чудовий зовнішній вигляд. Каміння утримується на поверхні металу завдяки спеціально розробленому зв’язуючому матеріалу на основі акрилу, поверхня каміння покривається прозорою акриловою глазур’ю, що захищає матеріал від сонячного випромінювання і надає додаткову надійність.

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця має свої переваги, насамперед це довговічність, стійкість до погодних умов, гнучкість, яка може передати будь-яку форму покрівлі. Різноманіття форм і кольорів порадує самих прискіпливих  споживачів.

Для того, щоб бітумна черепиця служила своїм господарям довго, потрібно правильно  виконати монтаж із використанням усіх необхідних супутніх товарів, а саме: якістного підкладочного килима та бітумної грунтівки. При монтажу потрібно зважати на температуру повітря.

У статті ми Вам розповіли далеко не про всі покрівельні матеріали, а лише про самі популярні. На Українському будівельному ринку існує , ще безліч товарів які варті уваги споживача.